Prenumerata
Katalogas
Drabužiai > Vestuvinės suknelės


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 


Aprašymas:
Salonas Ieva pradėjo savo veiklą 2000 m. Per šį laiką įgijome nemažai patirties dirbdami su vestuvinėmis suknelėmis bei jų priedais.
Pas mus Jūs rasite garsios amerikiečių firmos „Maggie Sottero“ vestuvines sukneles. Per metus ši firma pristato 2 kolekcijas. Galima užsisakyti reikiamą dydį bei spalvą. Kiekviena nuotaka ras sau tai, kas leis pasijusti vienintele ir nepakartojama.
Taip pat nuotakoms siūlome išsinuomoti ar nusipirkti papuošalus iš Victoria Lee kolekcijos, puoštus Swarovsky kristalais.
Mes nepamiršome ir mažųjų mūsų princesių, salonas siūlo platų pirmos komunijos suknelių asortimentą.
Nuo šių metų pradėjome rūpintis ir vyrų apranga. Nuomojame bei parduodame kostiumus, smokingus ir visus priedus.
Mūsų darnus kolektyvas visada patars, padės išsirinkti Jums tinkamą rūbą.


Kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną nori būti pati gražiausia...
Mūsų salonas „Ieva“, savo veiklą pradėjęs 2000 metais, stengiasi įtikti kiekvienai nuotakai – čia pildomos jų svajonės, norai, kaprizai.
Per šešerius gyvavimo metus, mūsų salono darbuotajai įgavo nemažai patirties bendraudami su klientais, salonas išplėtė siūlomų prekių asortimentą.
Mes išpildysime pačios išrankiausios nuotakos norus bei užgaidas – pas mus jūs galite rasti garsios amerikiečių firmos Maggie Sottero vestuvinių suknelių. Per metus ši kompanija pristato net 2 kolekcijas, todėl jūs visada galite išsirinkti pačią madingiausią suknelę, užsisakyti reikiamą dydį ar pageidaujamą spalvą.
Pasipuošusi tik jai tinkančia suknele, kiekviena nuotaka pas mus ras ir platų aksesuarų asortimentą – mes nuomojame arba siūlome nusipirkti papuošalų iš Victoria Lee kolekcijos, kurie papuošti Swarovsky kristalais.
Mūsų salone kiekviena nuotaka ras sau tai, kas leis pasijusti vienintele ir nepakartojama.
Mes žinome ir suprantame, kad vestuvių diena yra pati svarbiausia ne tik nuotakai, bet ir jaunikiui. Todėl nuo šių metų pradėjome rūpintis ir vyrų apranga – nuomojame, parduodame kostiumus, smokingus ir visus priedus. Net santūriausias vyras, pasipuošęs mūsų drabužiais, pripažįsta, kad atrodo gražiai ir patraukliai, o nuotakos džiaugiasi savo svajonių princais.
Mes taip pat pildome ir mažų mergaičių ar panelyčių norus – kiekviena svajoja būti prince ar maža nuotaka. Pirmos komunijos dieną jų norai gali išsipildyti – mūsų salone jūs rasite platų Pirmos komunijos suknelių asortimentą – su mūsų puošniomis suknelėmis kiekviena mergaitė pasijaus pačia gražiausia.
Miestas:
Vilnius
Telefonas:
852330668
El. paštas:
info@vestido.lt
Tinklapio adresas:
www.vestido.lt
 Parodytas : 199469
 Perskaitytas: 22300
 
 
  Rekomenduoti draugui:
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Draugo vardas:
Draugo el. paštas:
     

 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas