Prenumerata
Katalogas
Drabužiai > Aukštosios mados salonas - parduotuvė


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 


Aprašymas:
Salonas Elesna – vienas geriausių ir prestižiškiausių ne tik Lietuvos sostinėje.
Saloną aplanko ir jo paslaugomis naudojasi būsimosios nuotakos ir iš kitų Europos šalių. Išskirtinė kokybė, rafinuota elegancija, niekada nesenstanti klasika - visa tai Jūs galite pamatyti salono naujausiose kolekcijose. Visos vestuvinės suknelės ir jų priedai yra užsakomi žymiausiose Europoje vykstančiose vestuvinės mados parodose- Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Parodų metu pristatomi naujausi žymių dizainerių modeliai, kurie kuriami tik iš labai kokybiškų, prabangių audinių- šilkinės taftos, atlaso, įspūdingų nėrinių ir lengvai krentančio šifono ar natūralaus šilko. Visi siūvinėjimai - rankų darbo, naudojant Swarovski kristalus ar kitą kokybišką bižuteriją.
Salone Elesna galite pamatyti naujausias Villais, Demetrios, Benjamin Roberts, Modeca, Fara sposa, Novia D‘art ir kitų aukštai vertinamų mados namų vestuvines sukneles. Šiais metais Salonas Elesna džiaugiasi galėdamas pristatyti žinomiausios Ispanų firmos Giorgio Novias kolekcijos naujoves, kurios tarsi gaivaus oro gurkšnis nuskaidrins būsimųjų nuotakų nuotaikas.
Jums suteikiama galimybė ne tik išsinuomoti, bet ir įsigyti patikusią vestuvinę suknelę. Didelis pasirinkimas vakarinių, proginių suknelių, kuriomis gali pasipuošti Jūsų šventės svečiai ir pamergės.
Didelę patirtį šioje paslaugų sferoje turintis salonas Elesna padės išsipildyti kiekvienos būsimosios nuotakos svajonėms. Nuoširdūs ir profesionalūs salono darbuotojai pasirūpins gražiausios Jūsų gyvenimo akimirkos kūrimu. Bus padaryta viskas, kad šventės metu Jūs jaustumėtės gražiausia nuotaka!
Turintiems žurnalo "Santuoka.lt" Nr. 30 kuponą - 10% nuolaida!
Miestas:
Vilnius
Telefonas:
+370 52608070
El. paštas:
elesna@post.skynet.lt
Tinklapio adresas:
www.elesna.lt
 Parodytas : 58208
 Perskaitytas: 11555
 
 
  Rekomenduoti draugui:
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Draugo vardas:
Draugo el. paštas:
     

 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas