Prenumerata
Katalogas
Fotografai > Šeimos švenčių fotografija


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 


Aprašymas:
Šeimos šventė (gimimas, krikštynos, gimtadienis, vestuvės etc.) yra vienintelis ir nepakartojamas įvykis amžinoje gyvenimo tėkmėje. Todėl privalu jį įamžinti iškilmingai, džiaugsmingai, su visa įmanoma pagarba. Aš kiekvieną kartą ieškau naujų kelių, kaip tai pateikti, kad ir ateinančios kartos galėtų pasidžiaugti šiuo ypatingu įvykiu savo genealogijoje. Ta diena vėl ir vėl yra kaip naujas nuotykis beieškant tobulų ir unikalių kadrų natūralioje aplinkoje be jokio kišimosi iš šalies. Ieškau šviesos, ritmo, harmonijos, formos ir emocijos. Fiksuoju tai, kas šventėje vyko, o ne kaip buvo surežisuota. Visada atsižvelgiu į Solinezantų bei jų Svečių pageidavimus šventės eigoje, nes jų mintys, idėjos bei emocijos suteikia unikalumą šiai šventei, padaro ją išskirtine.

Viso šio proceso tikslas ir rezultatas - kokybiškos, meniškos, emocingos nuotraukos, pasakojančios tobulos šventės istoriją.

Jei Jūs ieškote šiuolaikinės fotografijos, atgaivinančios sielą nuolat skubančiame stresų pilname pasaulyje, malonios sustabdytos akimirkos, kupinos gyvybės, įamžinančios trapių akimirkų grožį, tuomet mes tikrai rasime bendrą kalbą ir gausime puikų rezultatą.
Miestas:
Vilnius
Telefonas:
+370 618 74459
El. paštas:
sukceno@zebra.lt
Tinklapio adresas:
jusufotografija.visiems.lt
 Parodytas : 38319
 Perskaitytas: 2030
 
 
  Rekomenduoti draugui:
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Draugo vardas:
Draugo el. paštas:
     

 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas