Prenumerata
Katalogas
Pramogos > Skraidantys dangaus žibintai


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 


Aprašymas:
Skraidantys kinietiški žibintai – tai nedidukai karšto oro balionai iš lengvo ryžių popieriaus. Taip pat žinomi kaip dangaus žibintai. Naudojami panašiomis progomis kaip fejerverkai, tik šie nekelia triukšmo, trunka ilgiau ir nuteikia romantiškiau.

Naudotis paprasta ir pavyksta iš pirmo karto. Instrukcija lietuvių kalba pridedama prie kiekvienos pakuotės.

Geriausias efektas, kai žibintai paleidžiami masiškai ir vienu metu. Išdalinkite juos svečiams (2-5 žmonėms 1 žibintas) taip įtrauksite visus šventės dalyvius, o "komandinis darbas" padės jiems "susicemenuoti".

Leisti reikia nelietingą ir nelabai vėjuotą naktį. Tuomet žibintai skrenda apie 10-15 min. Pakyla apie 400 metrų į aukštį, ir kabo ten kaip ryškios žvaigždės kol užgęsta ir išnyksta iš akių. Galima ant Post-it lipnaus lapuko užrašyti savo norus, palinkėjimus ir užklijuoti ant popierinio žibinto kupolo. Taip jūsų palinkėjimai tiesiu taikymu nukeliaus į dangų. :)

Pagaminti Europai, pagal griežtus saugumo ir ekologijos reikalavimus. Ugnis dega tik kylant žibintui. Popierinis kupolas specialiai pagamintas, kad neužsidegtų (deginamas dega, bet ugnis neplinta ir pamažu gęsta). Visos medžiagos natūralios ir gamtoje greitai suyra (ryžių popierius, natūralus vaškas, medvilnė ir bambukas.

Kaina: (20vnt-7,5Lt/vnt; 10vnt-8Lt/vnt; vienetais - po 9Lt)balti ir spalvoti(yra baltos, geltonos, raudonos, rožinės, mėlynos ir oranžinės spalvų)+ Yra ir rožinių širdies formos - po 14Lt/vnt.

Siunčiu į visus didesnius miestus (plius 12 Lt už visą siuntinį)

Vilniuje 10vnt. ir dg. pristatau pagal adresą patogiu laiku.

Teikiama GERO ORO garantija: Jei jūsų šventės metu oras netinkamas dangaus žibintams leisti - neleiskite tik todėl, kad sumokėjote pinigus; grąžinkite žibintus ir atgausite 90 proc. sumokėtos sumos.

Linksmos jums šventės ir neužmirštamų akimirkų!!!


Miestas:
Vilnius
Telefonas:
867335120
El. paštas:
skraidantyszibintai@gmail.com
 Parodytas : 12457
 Perskaitytas: 5192
 
 
  Rekomenduoti draugui:
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Draugo vardas:
Draugo el. paštas:
     

 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas