Prenumerata
Katalogas
Transportas > Limuzinu Nuoma Vilniuje


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 


Aprašymas:
Mes dešimt metų Didžiojoje Britanijoje dirbome su VIP klientais. Per tą dešimtmetį įgijome aukštą reputaciją net tarp reikliausių klientų. Šią patirtį bei reputaciją atsinešame į Lietuvą, kad pasidalytume ja su Jumis.

Orientuodamiesi į prestižą, elitui skirtą stilingumą, mes laukiame klientų, suprantančių tokių vertybių skonį.

Greta prestižo, mes galime didžiuotis ir kitomis vertybėmis: punktualumu, konfidencialumu ir teikiamų paslaugų tobulumu. Mums svarbiausia yra padaryti viską, kad klientas liktų patenkintas. Todėl šios vertybės – mūsų įmonės šerdis.

Mums taip pat svarbu, kad Jūs jaustumėte kelionės su Bentley aurą nuo pat tos akimirkos, kai mūsų stilingai apsirengęs vairuotojas Jums atvers limuzino duris.

Mūsų patyręs vairuotojas ne tik užtikrins kuo malonesnę kelionę Jūsų pasirinktu maršrutu, bet ir garantuos konfidencialumą. Jūsų kelionė bus visiškai privati.

Mūsų limuzinų salone jaučiamas malonus ir drauge karališkai solidus natūralios odos kvapas – jis nuolat primins Jums apie šio automobilio kilmingumą bei stilingumą.

Mūsų Bentley limuzinas yra unikalus. Mes Jūsų pasirinktą automobilį specialiai papuošime, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, – atrodysite išties stilingai!
Miestas:
Vilnius
Telefonas:
868776767
El. paštas:
vip@tikvip.lt
Tinklapio adresas:
tikvip.lt
 Parodytas : 9265
 Perskaitytas: 388
 
 
  Rekomenduoti draugui:
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Draugo vardas:
Draugo el. paštas:
     

 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas