Prenumerata
Katalogas
Dekoravimas > UAB Balionų Šalis


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 

Aprašymas:
Pavartykite nuotraukų albumus mūsų parduotuvėse, ir jums kils gausybė idėjų, kaip paprastą patalpą ar lauko palapinę, kurioje vyks vestuvių pokylis, spalvingomis balionų puokštėmis bei girliandomis galima paversti pasakiška mene, o kaimo sodybos kiemą - rojaus sodu.

Taigi pas mus jūs galite nusipirkti supakuotą šventę, kurią išsivyniosite patys. Kam prie širdies toks darbas - patirs malonumą pats ir suteiks džiaugsmo kitiems. Jei ne, mūsų profesionalai mielai jums pagelbės.

"Balionų šalies" dizaineriai dekoravimo meno mokosi tarptautiniuose seminaruose, idėjų semiasi iš Vakarų šalyse leidžiamų specialių žurnalų. Jų fantazija tikrai neturi ribų. Pirmiausia mes apžiūrime aplinką, patalpas, kur vyks vestuvės. Gal ką nors nedailaus reikia paslėpti? O kas, jei ne balionų puokštė, patalpos trūkumą pavers privalumu? Tačiau ir pačioje gražiausioje salėje švenčiamos vestuvės nebus tokios puošnios, kaip dekoruotos balionais - kartais užtenka vieno kito akcento, derančio prie interjero, stalo servetėlių spalvos ir tradicinėje restorano aplinkoje sukuriama ypatinga šventinė nuotaika.

Mūsų dizaineriai yra pasirengę važiuoti dirbti į bet kurį Lietuvos kampelį. Tiesa, toli nuo Vilniaus švenčiantiems klientams dar kainuos transporto išlaidos. O šiaip paslaugos kaina priklauso nuo to, kokio sudėtingumo dekorą jūs užsisakysite. Žemiausia užsakymo kaina - 500 litų, o aukščiausiai nėra ribos. Tik nemanykite, kad už mažiausią kainą jūs gausite prastą produktą, juk ne balionų gausa, o dekoro meniškumas pirmiausia lemia rezultatą, žinoma, ir įdėtas darbas. Iš balionų mūsų dizaineriai gali sukurti įvairiausias figūras, salę papuošti girliandomis, arkomis ir kolonomis, uždengti ištisas sienas, sudėlioti jaunavedžių vardus…
Miestas:
Vilnius
Telefonas:
8 5 2772797
El. paštas:
info@balionusalis.lt
Tinklapio adresas:
www.balionusalis.lt
 Parodytas : 73512
 Perskaitytas: 6374
 
 
  Rekomenduoti draugui:
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Draugo vardas:
Draugo el. paštas:
     

 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas