Prenumerata
Katalogas
Kita > Dormeo čiužiniai


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 


Aprašymas:
UAB “Studio Moderna” prekiauja puikios kokybės Italijoje gaminamais Dormeo čiužiniais. Dormeo čiužiniai idealiai prisitaiko prie kūno formos, yra laidūs orui ir turi specialias apsaugas nuo grybelio, bakterijų, pelėsių ir namų erkučių plitimo, todėl tinka net alergiškiems bei sergantiems astma žmonėms. Pagaminti iš itin elastingo ir tvirto putų poliuretano, Dormeo čiužiniai neišsiguli, palaiko stuburą taisyklingos padėties ir suteikia maksimalų komfortą bei gerą poilsį.

Priklausomai nuo poreikių, siūloma rinktis: Dormeo Orthopedic, Prestižinius Dormeo arba naujuosius Dormeo Memory čiužinius su viskoelastine medžiaga.

Dormeo Memory čiužinių pagrindą sudaro itin elastingas putų poliuretanas ir NASA mokslininkų išrasta unikali viskoelastinė medžiaga. Čiužiniai neišsiguli, o jų forma nesikeičia net po daugybės naudojimo metų. Atsigulus ant čiužinio, viskoelastinė medžiaga sušyla nuo kūno temperatūros ir išsigaubia pagal kūno formą ir svorį. Dėl unikalios medžiagos savybės sumažinti kūno apkrovą dingsta nuovargis ir atsipalaiduoja įsitempę kaklo, pečių, nugaros bei kojų raumenys.

Dormeo Orthopedic, Prestižiniams Dormeo čiužiniams ir Dormeo Memory čiužiniams teikiamos 6 ir 12 metų garantijos. Čiužiniai parduodami supakuoti patogioje ir higieniškoje vakuuminėje pakuotėje.

Dormeo čiužiniai tai:
* prieinama kaina;
* didelė matmenų įvairovė;
* užsakymo internetu galimybė;
* geresnis miegas!
Miestas:
Vilnius
Telefonas:
(8-5) 2787336
El. paštas:
dormeo@stud-moderna.lt
Tinklapio adresas:
www.dormeo.lt
 Parodytas : 17868
 Perskaitytas: 2516
 
 
  Rekomenduoti draugui:
Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Draugo vardas:
Draugo el. paštas:
     

 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas