Prenumerata
Katalogas
Paroda Londone


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 

     

Ketvirtus metus iš eilės važiuodama į nacionalinę vestuvių parodą Londone išgirsti ką nors naujo nebesitikėjau. Vienintelė viltis buvo pamatyti naują vestuvinių suknelių sezono pristatymą, kuris visada  įneša kai ką  gaivaus į šiaip gana konservatyvų vestuvių biznį. Tačiau išankstinis nusistatymas nepasitvirtino, o atvirkščiai, dar labiau papildė žinių bagažą naujomis ir niekur negirdėtomis idėjomis.
Taigi pirmiausiai apie vestuvinių suknelių naujausias tendencijas, o tuomet  patarimai vestuvių dienai : jaunikiams ir mamoms.
Šių metų naujovė, labiausiai šokiravusi mane, buvo balta, trumpa, lengvai pūsta suknelė, juodos pedkelnės, juodos trumpos piršinaitės ir dirželis, bei balti batai. Neįtiketina? Patikėkite , net mane tai šokiravo.
Šiemet vis dar madingas romėniško  tipo siknelės su sidabro ar aukso spalvų laurų vainiku ant galvos.

Tikros vyrų užkariuotojos dienos triumfas.
Taip pat gražiai atrodė ir nertos, lengvos juostelės vietoje veliumo ar skrybėlaitės.
Naujovė- tarpusavyje sumaišytos šiltos ir šaltos spalvos: dramblio kaulo suknelė ir pilkas diržas. Kažkuri spalva Jums tikrai tiks.
Įspūdingai atrodė mėlyno sidabro suknelė ir pieno spalvos tabletė, diržas ir alyvų spalvos puokštė.
Drąsiai galite prisisegti ir dirbtinę gėlę ant diržo. Puikiai atrodo ir tai, kad puokštė derinama su galvos uždangalo spalva.
Niekuomet neužmirštama ir tų jaunųjų, kurie tuokiasi žiemą. Taigi kaip ir dera “Sniego karalienės” madoje karūnos, diademos, puskailiniai ir movos ant rankų. Neapseita ir be aukštų rusiško tipo kailinių kepurių arba vietoje veliumo - kapišonas. Įspūdis tikrai pritrenkiantis.
Jei dar galima kuo nustebinti - tai suknele - paltu, kurio uodega tęsiasi min. 1,5 m ant grindų.
Vyrai : klasikinis juodas kostiumas ir liemenė, kurios spalvos gražiai dera su jaunosios suknele. Pagyvinimui - žalsvas kaklaraištis, drąsuoliams -alyvinės spalvos kaklaskarė.

   


Vyrai turėtų sau skirti ne mažiau laiko nei moterys ir prisimatuoti ne mažiau kaip 3-4 skirtingo stiliaus ir spalvų kostiumus.
Pirmiausiai  neturėtų bijoti prieš vestuves susitvarkyti nagus, reikalui esant papešioti antakius, o kirptis ne vėliau kaip 1sav.iki vestuvių. Tiems, kurie turi problematišką odą patarčiau bent 15min. atsiduoti į makiažo specialisto rankas.
Trumpai apie mamas. Tą dieną mama turėtų antrą kartą gyvenime skirti dėmesio sau ne mažiau kaip savo vestuvių dieną: klasikine Chanel tipo suknelė su trumpu švarkeliu - būtent tai kas tinka mamoms. Vintange stilius vis dar "ant bangos" - taigi įjunkite vaizduotę. Mamos drąsiai gali vilkėti raudonos alyvinės, rožinės spalvos  suknelę, nebijoti aksesuarų.
Nereikia bijoti raštuotų suknelių, kurios pasleps nepageidautinus iškilumus.

 

 


Norėdami daugiau išgirsti šių metų vestuvinių naujienų, prasome kreiptis nurodytais telefonais arba rašyti elektroninį laiška.

Taigi gerų emocijų nuostabiausią Jūsų gyvenimo dieną...

Vestuvių planuotoja Diana
+370 683 79592
mpartneriai@takas.lt
www.vestuviuplanuotoja.lt

 


 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas