Prenumerata
Katalogas
Reklama


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 


Įsivaizdokite šiuolaikišką jauną porą, kuri  ruošiasi vestuvėms, svajoja apie nepakartojamą šventę. Jaunieji nepatyrę, šiek tiek pasimetę. Jie net nežino nuo ko pradėti, bet turi vieną tikslą: sukurti tobulą šventę vienas kitam bei savo artimiesiems. XXI amžius – aukštųjų technologijų amžius, ir šiuolaikiškas jaunimas ieško juos dominančios informacijos paieškos svetainėse, tokiose kaip google ir pan. Surinkę juos dominančios paslaugos pavadinimą, jie būtinai patenka į www.vestuvems.lt
Pagalvokite apie jų laimingas šypsenas, kai jie atranda viską vienoje vietoje: visą juos dominančią informaciją apie paslaugas, katalogą, kuriuo paprasta naudotis. Jie nuosekliai keliauja iš vieno katalogo skyrelio į kitą, sudaro sąrašą jiems reikalingų paslaugų ir prekių, skambina, domisi, svarsto, derasi. Pasiruošimas vestuvėms jiems visai neatrodo varginantis dalykas! Jie džiaugiasi didžiuliu pasirinkimu – juk www.vestuvems.lt reklamuojasi apie 400 įmonių!

Gerbiamas verslininke, Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis, bet Jūsų skelbimo dar nėra vestuviniame portale www.vestuvems.lt? Patalpinę čia informaciją apie save ir savo paslaugas, Jūs užtikrinate didžiulius šansus savo įmonei būti išgirstai. Juk www.vestuvems.lt siūlo labai palankias sąlygas tai padaryti
!

 Reklama kataloge - 60 Lt su PVM metams, antrame skyrelyje - 40 Lt su PVM metams (Poz.1)
Šios pozicijos užsisakymas numato galimybę įdėti 5 nuotraukas (tarp jų viena - logotipas), tekstą ir kontaktus. Šio tipo reklaminiams skelbimams (išskyrus VIP pozicijas) yra taikoma rotacija - kas parą pirmasis skelbimas juda laipteliu žemyn, o paskutinis skelbimas tampa pirmuoju skyrelyje ir t.t.

Prioritetas kataloge (VIP) - 240 Lt su PVM metams (Poz.2)
VIP skelbimai yra aukščiausio prioriteto skelbimai. Skyrelyje VIP skelbimai yra virš įprastų reklaminių skelbimų. VIP skelbimams rotacija netaikoma. Galima užsisakyti tik šiuo metu laisvą VIP poziciją (pvz. jei šiuo metu laisva pirmoji VIP pozicija, Jūs galite ją užsisakyti, jei pirmoji užimta, o antroji laisva, tuometr galite užsisakyti antrą ir t.t.). Šios pozicijos užsaisakymas numato galimybę įdėti 5 nuotraukas (tarp jų viena - logotipas), tekstą ir kontaktus.

Papildyti vestuvinį katalogą labai paprasta:
1. Įeikite į "Papildyti katalogą" (
http://www.vestuvems.lt/index.php?id=add&lang=LT)
2. Užpildykite pateiktą formą: sugalvokite prisijungimo vardą ir užpildykite tuščius langelius.
3. Jūsų nurodytu elektroniniu paštu gausite patvirtinimą, kad patekote į katalogą bei skelbimo kodą, kurio pagalba ateityje galėsite redaguoti savo skelbimą, dėti atnaujintą informaciją ir tolimesnius nurodymus.
4. Jūsų skelbimas bus aktyvuotas tik jį apmokėjus (apmokėjus 60 Lt bus aktyvuotas kaip paprastas skelbimas, 240 Lt - kaip laisva VIP pozicija).
5. Apmokėjus skelbimą būtinai praneškite mums elektroniniu paštu info@vestuvems.lt būtinai nurodydami mokėtoją ir skelbimo pavadinimą.
6. Gavus Jūsų pervedimą, mes išrašome sąskaitą-faktūrą, kurią Jūs galite atsiimti mūsų ofise adresu Vilnius, Erfurto 30-101. Pageidaujantys gauti sąskaitą-faktūrą paštu arba išankstinio apmokėjimo sąskaitą-faktūrą kreipkitės elektroniniu adresu info@vestuvems.lt 


Reklaminis skydelis 120x60 - 120 Lt su PVM metams (Poz.3)

Reklaminis skydelis 750x100 - 300 Lt su PVM metams (Poz.4)

Skelbimų lenta (asmeniniai skelbimai) - nemokamai (Poz.5)
Kiekvienas gali įdėti į skelbimų lentą savo asmeninį (nekomercinį) skelbimą, kurio galiojimo laikas maksimaliai gal būti 48 dienos. Asmeninai skelbimai nenumato galimybės įdėti nuotraukas. Visi komercinio pobūdžio skelbimai šiame skyrelyje bus šalinami be išankstinio perspėjimo. Pasibaigus skelbimo galiojimui jis yra automatiškai šalinamas iš skelbimų lentos. Tikimės būti Jums naudingi!
Pagarbiai, svetainės administracija.

admin@vestuvems.lt
info@vestuvems.lt

 


 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas