Prenumerata
Katalogas
Titulinis


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
 

Vestuvės – nuostabus įvykis dviejų įsimylėjusių žmonių gyvenime. Pasiruošimas vestuvėms dažnai lydimas nerimo: reikia daug ką suplanuoti, suspėti, surasti tinkamas paslaugas už atitinkamas kainas. Būsimiems jaunavedžiams dažnai trūksta informacijos apie paslaugas, kartais nėra su kuo pasitarti.

Fotografas Vaidas Garla
                                                                      Foto: Vaidas Garla

Mūsų puslapis yra skirtas žmonėms, besidomintiems vestuvių organizavimu. Kviečiame Jus pasinaudoti puikia proga ir labai palankiomis sąlygomis dėkite savo skelbimą apie Jūsų paslaugas ir prekes į vestuvinių paslaugų ir prekių katalogą. Būsimieji jaunavedžiai, liudininkai, tėvai bei visi vestuvininkai būtinai atkreips dėmesį ir pasirinks Jūsų siūlomas paslaugas bei prekes.

  
                                                                   Foto: Jevgenij Nikoff

Į vestuvinių paslaugų ir prekių katalogą Jūs galite patalpinti:
√ Įmonės logotipą
√ 4 Jūsų prekių ar paslaugų nuotraukas
√ Paslaugų aprašymą
√ Kontaktus

Įmonės, pageidaujančios būti geriausiai matomos puslapyje bei pateikti išsamesnę informaciją apie savo paslaugas ir prekes, už papildomą mokestį gali pasiskelbti reklaminiuose skydeliuose, gauti prioritetą kataloge bei įdėti straipsnį apie savo įmonę.

                                                                Foto: Jevgenij Nikoff

Mūsų puslapis yra labai naudingas busimiems jaunavedžiams ir visiems vestuvininkams, ieškantiems informacijos apie vestuves, vestuvines paslaugas ir prekes. Puslapyje yra skyrelių apie pobūvių sales, grožio bei vestuvinės aprangos salonus, transportą, foto- ir video- paslaugas, muzikantus, vestuvinę atributiką. Be to, puslapyje yra forumas, kuriame galima padiskutuoti, gauti naudingų patarimų, pasidalinti informacija, perskaityti bei įdėti atsiliepimus. Taip pat  yra vestuvinių nuotraukų konkursas, naudingų patarimų skyrelis, skelbimų lenta, kur galima įdėti savo asmeninius skelbimus.

Kviečiame Jus apsilankyti mūsų specializuotame puslapyje www.vestuvems.lt , įdėti skelbimus ar tiesiog surasti naudingos informacijos.

Tikimės būti Jums naudingi!

Pagarbiai, svetainės www.vestuvems.lt administracija.

 

Fotografas Sergej Mulin
                                         Foto: Sergej Mulin

 


 
Įveskite savo el. paštą
Naujienos

Jūsų verslas yra susijęs su vestuvėmis?

 
Reklama
 
 
 
 
Top LT internete

2006 m. UAB Smagutis @ Visos teises saugomos e-sprendimas